Oktay Vural twiti ortalığı birbirine kattı

  • Ana Sayfa
  • Oktay Vural twiti ortalığı birbirine kattı
Oktay Vural twiti ortalığı birbirine kattı
Suriye tezkeresi MHP'de isyan mı çıkardı? Twitter Oktay Vural ismiyle atılan bir mesaj ile birbirine girdi. Abone ol

İNTERNETHABER - Suriye tezkeresiyle ilgili sosyal medyaya düşen bir twit, ortalığı ayaklandırdı.

Devlet Bahçeli'nin "Türk devletinin elini güçlü kılmak için hükümete yetki verme taraftarıyız" açıklamasının hemen ardından gelen bu twit MHP'de isyanın habercisi gibiydi.

Zir hipnozla vajinismus tedavisi a olay twit MHP'nin ağır topu Oktay Vural'dan gelmiş görünüyordu. Ve o twitte şunlar yazıyordu;VURAL İSYAN BAYRAĞI MI AÇTI?

Twitteki mesaj tezkereye partisine rağmen 'hayır' diyeceği yönünündeydi. Haliyle de ortalık bir hayli karıştı. MHP'de isyan bayrağı açıldığı söylemi alıp yürüdü.

İKİ HESAP DA BİRBİRİNİ YALANLADI

Kısa bir süre sonra yine Oktay Vural ismine açılmış bir başka twitten gelen mesajla birlikte bu kez kafalar da karıştı. Zira bu twitte @Oktay_Vuralmhp twitinin sahte olduğu bildiriliyordu.SAHTE DEĞİL GERÇEK

Sosyal medyada kafa karıştıran bu twite "tezkereye hayır" mesajını veren @Oktay_Vuralmhp adresinden de karşı atak geldi. Bu adresten atılan mesajda da diğer adresin sahte olduğu iddia edildi.


OKTAY VURAL AJANSA AÇIKLADI

Sosyal medyayı altüst eden bu twit olayı MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İHA ajansına açıklama yapınca olay netleşti.

Vural, İHA muhabirine yaptığı açıklamada kendisinin Twitter üzerinden öyle bir açıklamada bulunmadığını belirtti. Vural, MHP’nin bu konuda görüşünün belli olduğunu söyleyerek, sosyal medyada tartışma yaratan açıklamaların kendisine ait olmadığını bildirdi.Kategori : POLİTİKA