ODD Gladyatörleri' 2012 için geri sayım başladı

  • Ana Sayfa
  • ODD Gladyatörleri' 2012 için geri sayım başladı
ODD Gladyatörleri' 2012 için geri sayım başladı
ODD Gladyatörleri, bu yıl çok daha güçlü bir rekabete sahne olacak.Abone ol

Otoalsat.com Otomotiv sektörünün çatı kuruluşu Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) markaların Satış ve İletişim başarılarını ödüllendirmek için üçüncü kez düzenleyeceği ve artık gelenek lokal seo selleşen ODD Gladyatörleri, bu yıl çok daha güçlü bir rekabete sahne olacak.

Sektörüntüm paydaşlarının yoğun ilgi gösterdiği ODD Gladyatörleri 2012’de toplam 18 dalda ödüller sahiplerini bulacak. Yenilenen internetsitesi üzerinden oylamaya katılanlar bu yıl anlık değişimleri takip etme fırsatı bulurken, halk oylamasına rekor katılım bekleniyor.

ODD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, ODD Gladyatörleri’nin otomotiv sektöründeki rekabete heyecan kattığını belirterek şunları söyledi:
“ODD Gladyatörleri üç yıl içinde gelenekselleşerek, otomotiv sektörünün tüm paydaşları tarafından merakla takip edilen bir organizasyon oldu. ODD Gladyatörleri, sektörün önemli bir motivasyon kaynağı haline geldi ve bu üç yıl önce ilk adımı atarken belirlediğimiz öncelikli hedefler arasındaydı..."Kategori : GÜNCEL